Bizi Arayın
444 80 30

Sepetim0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

SAĞLIKLIDIR..

Altınbaşak Tekstil, Eko-Teks 100 standardına göre üretim yapar..

Eko-Teks 100 standardı dünyanın en gelişmiş laboratuarlarında tekstil ürünlerinin analizlerinin yapılarak, üretim ve boya sürecinde kanserojen, toksik etki ve alerjik maddelerden arındırıldığının garantisini verir.
 
Bu nokta da firmamız; nevresim takımları, havlu, bornoz,yastık,yorgan, uyku seti, bebek ürünleri gibi tüm ürünleri Ekoteks 100 Class 1Bebek ürünleri standartına göre üretmektedir.

KALİTELİ NEVRESİM TAKIMLARI, BORNOZLAR, HAVLULAR ..

Ürünlerimizde kaliteli iplikler kullanıyoruz. Haşıl işlemlerinde %100 organik maddeler kullanarak ipliğin mukavvamiyetini artırıyoruz. 
Yüksek teknoloji olan AIR JET (Havalı tezgah) makinalarıyla ve özel tasarlanmış tarak sistemi ile ipliğe zarar vermeden itinayla dokumayı gerçekleştiryoruz.

Dokunmuş ürüne yapılan özel yakma ile kumaşdaki zararlı maddeleri yok ederek toz zerreciklerinin nefes yoluyla akciğerimize nüfuz etmesini engellemeye çalışıyoruz..

Zararlı kimyasallara karşıyız! PH 5.5 değerinde üretim yapıyoruz.. 
Alerjik ve kansorejen etkisi bulunan (Azo boyar) maddeleri kullanmıyoruz.
İnsan sağlığını tehdit eden bu kimyasal boyalar, tüketici bilinçsizliği ve düşük maliyeti açısından  tercih edilebilmektedir.
Bizim kullandığımız yumuşatıcılar ve kumaşın nötrulüzasyon değeri ph 5.5 'dir. 

Kaliteyi kontrol altına aldık..
Tedarik zincirini kontrol ederek ,son teknolojik makinalarda kulandığımız kimyasalların mühürünü ilk biz açıyoruz .
Baskıdan çıkan kumaşlarımız; kaliteyi bozma ihtimali olan durumları engellemek için sürtme, yıkama haslıkları, beyazlık, kirletme, çekmezlik, tiftikleme, peeling, yırtılma mukavemeti gibi testlerden geçiyor. Olumlu sonuç alındığı takdirde üretime geçiliyor.
Üretim sürecindeki kapsamlı kalite kontrol denetimimiz, yeterliliğimiz ve 42 yılı aşkın tecrübelerimizin sunduğu bu temel size verdiğimiz güvencenin esasını teşkil etmektedir.

YENİLİKÇİDİR...

Yeniliğe önem veriyoruz.. 
Kalitemize çok güveniyoruz, bu kaliteyi yenilikçi ve farklı tasarımlarla geliştirmemiz gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle oluşturmuş olduğumuz Arge ve Ürün Geliştirme birimlerinde yeniyi, farklıyı ve konforu yakalama çabamız tüm heyecanımızla devam ediyor..
Amerika Home Textile fuarında aldığımız "en yenilikçi ürün ödülü" ile heyecanımızı pekiştirdik.